Де у Кропивницькому перекриватимуть рух транспорту під час мистецького фестивалю

Де у Кропивницькому перекриватимуть рух транспорту під час мистецького фестивалю

У зв’язку з проведенням Нацiонального мистецького фестивалю «Кропивницький-2019» та враховуючи те, що запланованi заходи закiнчуватимуться близько 23 години, у місті подовжать роботу комунального громадського транспорту до 24 години. Про це йдеться на сторінці міськради у соцмережі. Об этом сообщает katalog-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні, 11 липня, з 19 до 19.30 на час руху театралiзованої карнавальної ходи частково обмежать рух транспорту по вулиці Дворцовiй на вiдрiзку вiд вулиці Великої Перспективної до музично-драматичного театру iмені Кропивницького.

З 11 по 14 липня з 20 до 23.30 повністю перекриють рух транспорту по вулиці Великiй Перспективнiй на вiдрiзку вiд вулиці Тараса Карпи до Шевченка.

На час повного перекриття руху по вулиці Великiй Перспективнiй громадський автомобiльний транспорт курсуватиме прилеглими вулицями, а електротранспорт здiйснюватиме перевезення через Ковалiвку (проспект Винниченка, вулиця Вокзальна, провулок Училищний, вулиці Євгена Чикаленка та Євгена Маланюка).

Читайте також: Триб’ют у Кропивницькому: на мистецькому фестивалі відомі виконавці співатимуть пісні Володимира Івасюка

Чим дивуватиме містян цьогорічний мистецький фестиваль "Кропивницький-2019": програма заходів


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/de-u-kropivnitskomu-perekrivatimut-ruh-transportu-pid-chas-mistetskogo-festivalju”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя