На Полтавщині АМКУ зацікавився ТОВ “Вогонь” та ТОВ “БК УКРБУДМОНОЛІТ”


Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 4 жовтня прийняла розпорядження про початок розгляду справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку товариства з обмеженою відповідальністю «ВОГОНЬ» та товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ УКРБУДМОНОЛІТ».

Зокрема, мова йде про підготовку та участь ТОВ у процедурі закупівлі UA-2019-07-01-001844-b, проведеної Відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області по предмету закупівлі «ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація». Об этом сообщает novosteman.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Службовцями територіального відділення під час здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель було встановлено, що дії вищевказаних суб’єктів господарювання містять ознаки порушення конкурентного законодавства, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів. На даний час розгляд справи триває”, – йдеться у повідомленні Тервідділення.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/10/na-poltavshchyni-amku-zatsikavyvsia-tov-vohon-ta-tov-bk-ukrbudmonolit/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя