Отруєння сім’ї на Волині: подружжя випило невідому речовину, знайдену в лісі


На Волині 45-річний чоловік помер після загадкового отруєння, а за життя його дружини нині борються медики. Обидвох непритомних у будинку виявили односельці. Як виявилося згодом, пляшку начебто вина, знайшли в лісі.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Як опинилася у лікарні, 40-річна Леся Білоус не пам’ятає. Погано їй стало після того, як скуштувала принесене чоловіком: той ходив до лісу по гриби, а знайшов пляшку з рідиною, схожою на вино, випив сам і дав напій дружині.

«Я з пів кружки випила – і мені на ноги кріпко дало, а потім на голову», – каже вона.

«Зараз виходить на свідомість. Виставляється діагноз – отруєння невідомої діалогії важкого ступеня», – констатував завідувач відділення детоксикації Луцької міської лікарні Ігор Гордійчук.Про те, що чоловік помер, так і не отямившись, Лесі уже розповіли родичі. Трагедія сталася в будинку на території ферми, де й жила родина. Там у хатині їх знайшов підприємець, в якого працював чоловік. Картина, яку він побачив, ошелешила – у кімнаті непритомними лежали чоловік і дружина. Колиска була перекинута, а немовля плакало на підлозі.

У селі кажуть, що подружжя випивало – через це позбулися хати і опинилися на вулиці. Там жили, поки їх не пожалів місцевий фермер.

«Жили на смітнику. Він сюди їх привіз, вичухав їх, як-то кажуть, вимив, одягнув, взув, їм житло дав», – каже сусід Руслан Кулішевич.

Фермер говорити на камеру, поки триває слідство, відмовився, а телефоном підтвердив, що дав родині житло і роботу, але заборонив вживати алкоголь. Рік подружжя трималося, а після народження дитини почалися зриви.

«Вони на будні, ніби нормально трималися, в хаті нормальні умови, є що пити, дитина доглянута. По вихідних – і вони в запій», – каже Адольф Столярчук.

Фермер збирався їхати до соціальних служб, але не встиг. Розповідає, що 8-місячний Владик нині у лікарні, ознак отруєння у дитини немає, натомість лікарі ставлять інший діагноз. «Анемія легкого ступеня», – каже медик Яна Рижко.

За два дні хлопчика ніхто не навідав, нині ним опікується медперсонал і сусіди по палаті.

«В принципі, дитина доглянута, розвинута на свої вісім місяців, але він пасивний через те, що в нього температура», – пояснює старша медична сестра Наталія Дідович. Батька, 45-річного Віктора, ховатимуть на його рідній Рівненщині. Скільки триватиме лікування Лесі – лікарі не кажуть. Чи візьме її назад, фермер поки не знає. Впевнений лише в одному – дитину в біді не залишить.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/otruyennia-simyi-na-volyni-podruzhzhia-vypylo-nevidomu-rechovynu-znaydenu/” Об этом сообщает sovsekreti.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя